Βραβείο «Πρωτότυπης Δημιουργίας»

Το βραβείο «Πρωτότυπης Δημιουργίας» πήρε το σχολείο μας  με την ταινία  μικρού μήκους  «Μια φορά κι έναν καιρό...το σχολείο μου», στο διαγωνισμό που οργάνωσε το Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Διάσωσης Σχολικού Υλικού και το Τμήμα Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης του Υπουργείου Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων. Το βραβείο «Πρωτότυπης Δημιουργίας» πήρε το σχολείο μας με την ταινία μικρού μήκους «Μια φορά κι έναν καιρό...το σχολείο μου», στο διαγωνισμό που οργάνωσε το Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Διάσωσης Σχολικού Υλικού και το Τμήμα Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης του Υπουργείου Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων.

Το βραβείο «Πρωτότυπης Δημιουργίας» πήρε το σχολείο μας  με την ταινία  μικρού μήκους  «Μια φορά κι έναν καιρό...το σχολείο μου», στο διαγωνισμό που οργάνωσε το Εθνικό Κέντρο Έρευνας και Διάσωσης Σχολικού Υλικού και το Τμήμα Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης του Υπουργείου Παιδείας Έρευνας και Θρησκευμάτων.

(1 Ψήφος)